Сюрвейерские услуги — что это?

Krovinių inspektavimo paslaugos – kas tai?

Dauguma transporto bendrovių siūlo krovinių inspektavimo paslaugas - įvertinti krovinio kokybę, pagal biologines ar fizikines-chemines savybes. Dauguma bendrovių įgyvendina krovinių pervežimus per visą Rusiją, o taip pat ir tarptautinius pervežimus, siūlo krovinių inspektavimo paslaugas visiems krovinių tipams, tarp jų: pjautinei medienai, popieriui, beriamiems ir pilstomiems kroviniams, spalvotiems metalams ir dirbiniams, maisto prekėms, buitinei technikai, automobiliams, staklėms, įrangai ir pan. Krovinių inspektavimas gali būti įgyvendinamas ir gabenimo metu, o taip pat prieš ar po pervežimo procedūrų, šią paslaugą sudaro:

  • Išankstinis krovinio inspektavimas (vizualinė apžiūra ir būtinų krovinio dokumentų patikra);
  • Plombų, spaudų ir krovinio būklės patikrinimas;
  • Krovinio perkrovimo kokybės patikra, keičiant transporto priemonę;
  • Krovinio erdvės patikra prieš ir po iškrovimo.

Svarbu paminėti, kad panašią ekspertizę lydi atitinkamų dokumentų išdavimas – pateikiamos ataskaitos ir sertifikatai, nustatyti pagal tarptautines nuostatas, kur nurodoma išsami ir patikima informacija apie ekspertų atliktą darbą, laikantis šiam darbo pobūdžiui skirtų normų, bei padarytų išvadų analizė.

Vykdant krovinių inspektavimo paslaugas sėkmės raktas - besąlygiškas atsidavimas darbui ir objektyvus kiekvieno įvertinimo etapo atlikimas, atidumas, dėmesingumas ir pastabumas smulkmenoms. Šios paslaugos transporto bendrovėms suteikia naują lygį, todėl greitu laiku gali tapti būtinu elementu visoms krovinių pervežimo įmonėms. Stambios transporto bendrovės visada rūpinasi Jūsų kroviniais ir inspektavimo paslaugos padeda joms darbo procesus laikyti savo rankose.