Krovinių pervežimai ir pristatymas iš Estijos

Krovinių pristatymas iš Europos ir Baltijos šalių

Bendrovė REARTEK siūlo tarptautinius krovinių pervežimus iš Estijos į Rusiją, kartu su muitinės dokumentų įforminimu.

Krovinių pervežimai ir pristatymas autotransportu – optimalus sprendimas palyginus trumpiems atstumams, tarkim: iš bet kurios Europos dalies į Rusiją, per Estiją.

Krovinių pervežimai autotransportu iš Estijos suteikia puikias sąlygas kainos-kokybės atžvilgiu.  Šio metodo taikymas, pervežant krovinius į Rusiją, yra kur kas pigesnis, nei oro keliu, bei greitesnis, nei jūra.

Kaip taisyklė, pervežant krovinius autotransportu yra atliekamas vienkartinis pakrovimas, kas yra kur kas ekonomiškiau laiko bei saugiau importuojamų prekių atžvilgiu.

Visose mūsų transporto priemonėse yra įrengtos naujoviškos susisiekimo ir sekimo priemonės, kurios leidžia stebėti krovinio buvimo vietą bei išspręsti iškilusias problemas visos kelionės metu.

Mūsų bendrovės privalumai:

  • Nuosavas autoparkas (4 autovežiai, 6 priekabos);
  • Savos muitinės garantijos T-1 deklaracijai;
  • Galimybė pristatyti autotransportą numatytu laiku;
  • Iškilusių problemų sprendimas vien skambučio pagalba visą parą 7 dienas per savaitę;
  • Krovinių gabenimas „nuo durų iki durų“ be papildomų perkrovimų kelionės metu.

Estijoje nutiesta 42 000 autokelių, taip kaip šalyje yra didelis poreikis krovinių gabenimui autotransportu, kuris turi ne ką mažesnę reikšmę ir tarptautinei prekybai. Transporto bendrovė REARTEK suteikia plataus spektro paslaugas tarptautinių pervežimų srityje. Viena iš mūsų bendrovės darbo krypčių būtų: krovinių pervežimai iš Estijos į Rusiją ir Europos šalis.

Krovinių pervežimai iš Estijos – tarptautiniai pervežimai: jiems taikomi tam tikri formalumai. Transporto bendrovė REARTEK gali didžiuotis savo aukštos kvalifikacijos darbuotojais, kurie aukščiausiame lygyje padės deklaruoti prekes bei įforminti visus, su pervežimu, susijusius dokumentus. Geri mūsų darbuotojų praktikiniai įgūdžiai pagelbės netrukdomai įveikti visus įforminimo sunkumus ir procedūras, taip garantuojant krovinio pristatymą numatytu laiku.

Krovinių pervežimai į Estiją ir iš jos – pats ekonomiškiausias ir racionaliausias krovinio gabenimo būdas. Toks pervežimas autotransportu suteikia galimybę pristatyti praktiškai bet kokią prekę, nepriklausomai nuo svorio, matmenų ir kitų charakteristikų bei rodiklių. Be to, sunkvežimiai yra manevringi, lankstūs, tad bet kokioje nenumatytoje situacijoje, iškilusi kelyje, jis gali pasirinkti kitą maršrutą ir juo tęsti kelionę. Pervežimai autotransportu iš/į Estiją  leidžia pristatyti krovinį per trumpiausią laiką, kas ypatingai svarbu, gabenant greitai gendančius produktus.